0_Магазин.ПорталСцена

„Фратерните“ на ПМГ Колектив албум на неделата на бугарското Радио Бинар

Новиот албум на ПМГ Колектив насловен „Фратерните“ (Fraternite) е прогласен за албум на неделата на бугарското национално радио  „Радио Бинар“, објави фронтменот на македонскиот бенд Мирко Попов на неговиот фејсбук профил.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close