0_Магазин.ПорталЗдравје

Француз почина откако се препил вода

Се сомнева дека станува збор за потоманија, состојба при која која некое лице има нездрава и прекумерна потреба од пиење вода.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close