0_Македонија.ПорталОпштествоПолитика

Францускиот амбасадор Сирил Бомгартнер во работна посета на АВМУ

Од АВМУ соопштија дека фокус на средбата била можноста за зголемување на бројот на француски телевизии кои се реемитуваат преку кабелските оператори.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close