Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Француската Влада предлага вонредна состојба до 16 февруари 2021 година

Во Франција уште неколку департмани следните денови ќе влезат во црвен аларм поради пандемијата со Ковид-19,што значи дека и во нив ќе мора да се воведе полициски час, изјави портпаролот на францускатаВлада Габриел Атал

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close