Svet.SlajderЕвропа

Француската амбасада во Исламабад ги повика своите државјани да го напуштат Пакистан (ДПЛ)

Амбасадата на Франција во Пакистан денеска им препорача на француските државјани и компании привремено да ја напуштат земјата поради „сериозни закани“ по француските интереси

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close