СветСвет.Слајдер

Франција го осуди нападот врз кубанската Амбасада во Париз

Франција го осуди нападот врз кубанската Амбасада во Париз, изјави денеска портпаролот на француското Министерство за надворешни работи.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close