Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Франција ги затвори границите за патниците кои не се од земји членки на ЕУ

Франција воведе нови епидемиски ограничувања на границата и повторно избегна воведување заклучување на целата територија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close