EvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Franca do të duhet të vendosë karantinë të rreptë nëse nuk arrin ta ndalojë përhapjen e mutacionit të ri të koronavirusit

Franca do të duhet të vendosë masa të rrepta kufizuese të tilla si ato në Irlandë dhe Britaninë e Madhe, nëse nuk arrin ta ndalojë përhapjen mutacionit të ri të koronavirusit. Këtë e deklaroi sot epidemiologu francez dhe këshilltari i qeverisë, Arno Fontane.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close