Svet.SlajderБалканДописници СветМИА ИстражуваСторија

Фото сторија на МИА: Атина веќе две седмици во карантин

Центарот на Атина, по вторпат, за помалку од осум месеци, повторно наликува на „град на духови“, а МИА, преку фото сторија на дописничката од грчката престолнина, ја пренесува атмосферата што веќе втор викенд по ред, владее во, под нормални услови, најфреквентните локации.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close