0_Maqedoni.PortalMakedonija.SlajderShoqëri

Foshnja e parë në vitin 2021 është djalë

Foshnja e parë e lindur në vitin 2021 është djalë, i lindur një minutë pas mesnate në Klinikën universitare për gjinekologji dhe obstetrikë në Shkup.

Back to top button
Close
Close