0_Спорт.ПорталSport.SlajderОстанато

Формирани осминафиналните двојки на Европското првенство во одбојка

На Европското одбојкарско првенство синоќа завршија натпреварите во групната фаза по кои познати се учесниците за осминафиналната фаза.

Back to top button
Close
Close