0_Спорт.ПорталДописници МКДОпштински вестиОстанато

Формиран нов велосипедски клуб „Феникс сајклинг тим“ – Тетово

„Феникс сајклинг тим“ (Phoenix Cycling Team) е именуван новиот велосипедски клуб формиран во јануари во Тетово. Клубот е член на Велосипедската федерација на Македонија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close