0_МИА Истражува.ПорталИзбрано

Foreign policy: Визата на Ѓоковиќ е укината поради политика, а не поради здравје

Ова не е приказна за спорт или триумф на науката над дезинформациите, ами за политика, пишува во својот текст, извршната уредничка на „Foreign policy“, Амелија Лестер.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close