BotëSvet.Slajder

Forcat e Azerbejxhanit shkatërruan 200 tanke dhe automjete të blinduara të armatës armene

Ministria e mbrojtjes së Azerbejxhanit kumtoi se të paktën 200 tanke dhe automjete të blinduara  të armatës armene ishin shkatërruar gjatë trazirave katërditëshe, lajmëroi agjencia Anadolia.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close