0_Магазин.ПорталСцена

Форбс: Кајли Џенер и Кање Вест повторно со најголема годишна заработка (видео)

Најплатените светски ѕвезди годинава заработија вкупно 6,1 милијарда долари, што е пад од 200 милиони долари во споредба со лани. Со оглед на рецесијата и економската криза со којашто се соочува целата планета, најбогатите не се многу „оштетени“, според познавачите.

Back to top button
Close
Close