0_Македонија.ПорталДописници МКДОпштински вести

Фондацијата „Со срце за Крива Паланка” апелира за собирање училиштен прибор и уреди за следење настава 

Фондацијата „Со срце за Крива Паланка" и добротворната организација „Хуманија" упатуваат апел за собирање прибор, средства за училиште и електронски уреди за следење настава од далечина за деца од ранливи категории од општината.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close