EvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Fon der Lajen e braktisi samitin e BE-së për shkak të një dyshimi për Kovid-19

Kryetarja e Komisionit Evropian, Ursula fon der Lejen është larguar nga samiti i liderëve të BE-së për shkak të dyshimit për Kovid-19 dhe shkon në vetizolim.

Back to top button
Close
Close