0_Web_Избор на уредникот0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталПолитика

Фон дер Лајен во Северна Македонија и регионот меѓу 28 и 30 септември

Од дипломатските служби во Брисел за МИА потврдија дека претседателката на Европската Комисија ќе ја посети и Северна Македонија до крајот на овој месец, јави дописничката на МИА од Брисел.

Back to top button
Close
Close