0_Магазин.ПорталАвтомобили

„Фолксваген ИД.4“ прогласен за најдобар автомобил во 2021 година

„Честитки до ’Фолксваген‘ за оваа огромна победа. Ова е само третиот електричен автомобил (во историјата на натпреварувањето досега), којшто ја освои оваа престижна награда!"

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close