0_Спорт.ПорталФудбал

Флик сака да замине од Баерн на крајот од сезоната

Тренерот на Баерн Минхен, Ханси Флик изјави денеска за германската „Скај ТВ“ дека на крајот од сезоната сака да го раскине договорот и да ја напушти клупата на актуелниот европски првак.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close