0_Web_АктуелноОпштински вестиСкопјеХроникаХроника.Портал

Физичка пресметка меѓу две семејства завршила со престрелка, приведени десет лица

Полициски службеници во Полициска станица Ѓорче Петров вчера привеле десет лица по физичка пресметка меѓу две семејства од селата Буковиќ и Раовиќ, која завршила со престрелка и еден повреден со прострелни рани.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close