0_Македонија.ПорталBiznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталЕкономија

ФИТР и ДЗИС потпишаа меморандум за соработка со цел поттикнување иновации и афирмација на домашните компании

Фондот за иновации и технолошки развој и Државниот завод за индустриска сопственост потпишаа меморандум за соработка со цел поттикнување на иновациите и афирмација на домашните компании и организации.

Back to top button
Close
Close