0_Македонија.ПорталBiznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталЕкономијаОпштество

ФИТР ќе ја презентира анализата на апликантите од јавниот повик за грантови за технолошки развој

Фондот за иновации и технолошки развој денеска ќе ја презентира анализата на апликантите од јавниот повик „Кофинансирани грантови за технолошки развој за забрзан економски раст“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close