0_Sport,PortalFutbollRezultatetSport.Slajder

Fitore të Mançester Sitit dhe Real Madridit në Ligën e kampionëve

Mançester Siti e vazhdoi serinë e fitoreve mbrëmë në fushë neutrale ndaj Borusia Menhegladbah me rezultatin 2:0 në ndeshjen e parë të 1/8 së finales në Ligën e kampionëve, ndërsa Real Madridi  me një lojtar më tepër pothuaj gjatë tërë ndeshjes, në fund arriti të shënojë fitore ndaj Atalantas në Bergamio me rezultat 1:0.

Back to top button
Close
Close