БизнисБизнис.ПорталЕкономија

Финансиска поддршка за Соко Горица за развој на нови технологии

Семејната компанија Соко Горица ДООЕЛ Скопје за производството на овошни пијалаци, која датира од 1994 година, доби финансиска поддршка за развој на нови технологии.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close