ОстанатоСпорт

Финалниот турнир од Европската сребрена лига во одбојка ќе се игра во Скопје

Македонските одбојкари ќе бидат домаќини на завршниот турнир во Европската сребрена лига, што ќе се игра на 5 и 6 јуни во Скопје, одлучи денеска Европската одбојкарска асоцијација (ЦЕВ).

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close