0_Спорт.ПорталФудбал

Финалето на германскиот фудбалски куп без гледачи

Финалниот натпревар во националниот фудбалски куп на Германија, втора сезона по ред поради пандемијата на коронавирус, ќе се игра пред празни трибини, соопшти денеска Германската фудбалска федерација (ДФБ).

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close