0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталОпштество

Филипче: Засега нема потреба од допoлнителни рестриктивни мерки

Засега нема потреба од допoлнителни рестриктивни мерки, бидејќи по иницијалното зголемување на бројот на заразени од Ковид -19 состојбата се стабилизира.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close