0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталВидео изјаваОпштество

Филипче: Секоја одлука која ја донесовме е донесена со цел да се обезбеди добар, но и безбеден образовен процес

Министерот за здравство Венко Филипче денеска имаше видео обраќање до родителите, учениците и образовните работници по повод почетокот на учебната година.

Back to top button
Close
Close