0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderОпштество

Филипче до колегите: Целиот товар е на вашиот грб, ја заслужувате најголемата почит

Министерот за здравство Венко Филипче преку својот Фејсбук профил им се заблагодари на своите колеги.

Back to top button
Close
Close