0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualePolitikë

Filipçe: Vendimi i BE-së vjen pas stabilizimit të gjendjes me Kovid-19 në shtet, por pandemia akoma nuk ka përfunduar

Ministri I Shëndetësisë, Venko Filipçe thotë se vendimi I Bashkimit Evropian për lehtësim të udhëtimeve të shtetasve tanë vjen pas stabilizimit të gjendjes me virusin në shtet. Por, ai paralajmëroi se pandemia ende nuk ka përfunduar dhe se duhet t’u përmbahemi masave për mbrojtje.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close