0_Maqedoni.PortalShoqëri

Filipçe: Tërësisht është renovuar kati i tretë në Spitalin e vjetër të qytetit, intensivisht punojmë në projektin për spital të ri të qytetit

Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe sot e vizitoi  Spitalin special për sëmundje kirurgjike "Shën Naum i Ohrit" në Shkup,  ku tërësisht  është renovuar kati i tretë i institucionit,  është rindërtuar fasada, ndërsa janë furnizuar edhe automjete sanitare dhe pajisje e re mjekësore.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close