0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderPolitikë

Filipçe: Shteti ka kapacitet për të kryer regjistrim gjatë pandemisë

Regjistrimi mund të kryhet dhe të përfundojë në përputhje me të gjitha protokollet shëndetësore. Konsensusi në nivelin e Organizatës Botërore të Shëndetësisë është që asnjë proces dhe procedurë nuk duhet të ndalet, por duhet të zbatohet me protokolle që janë të pranuara në mënyrë të përgjithshme në të gjitha vendet, theksoi ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe.

Back to top button
Close
Close