0_Maqedoni.PortalShoqëri

Filipçe: Në vitin 2021 të kemi vetëm lajme të mira si ky që pas mesnatës kanë lindur dy foshnja djem

Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe ua uroi qytetarëve vitin e ri dhe ju dëshiroi që viti 2021 të ketë lajme të mira si lajmi se pas mesnatës kanë lindur dy foshnja të shëndosha.

Back to top button
Close
Close