0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderPolitikë

Filipçe: Kërkesa e VMRO-DPMNE-së për komision të ri është e pabazë

Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe mendon se kërkesa e VMRO-DPMNE-së për krijimin e komisionit të ri të posaçëm për luftë kundër Kovid 19, i cili do të zgjidhet nga Parlamenti, është vetëm një mënyrë për të treguar gjoja kujdes dhe konstruktivitetin e pretenduar, ndërsa në fakt, ai propozim është i pabazë.

Back to top button
Close
Close