0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderMakedonija.SlajderShoqëri

Filipçe: Edhe pse numri i të infektuarve dhe të hospitalizimeve me Kovid-19 po zvogëlohet, duhet të jemi jashtëzakonisht të kujdesshëm

Numri i hospitalizimeve po zvogëlohet dhe po rritet numri i ç’lajmërimeve të pacientëve me Kovid-19. Numri i pacientëve pozitivë gjithashtu po zvogëlohet, që do të thotë se masat po japin rezultate, njoftoi ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe në profilin e tij në Fejsbuk.

Back to top button
Close
Close