0_Maqedoni.PortalPolitikë

Filipçe dhe Bërnz e shënuan Ditën e Falënderimeve

Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe njoftoi në profilin e tij në Fejsbuk se Instituti i Shëndetit Publik, së bashku me ambasadoren e SHBA-së, Kejt Mari Bërnz, e shënuan Ditën e Falënderimeve, festën kombëtare të SHBA-së.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close