Kultura.SlajderКултураКултура.Портал

Филхармонијата не престана да работи и во екот на пандемијата

Филхармонијата е една од ретките културни институции во земјата, но и пошироко, што и покрај светската пандемија, ја реализираше концертната програма во целост.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close