Svet.SlajderСветСвет.Портал

Фејсбук ја потврди забраната на Трамп за користење на сметките на социјалните мрежи

Надзорниот одбор на Фејсбук денеска ја потврди одлуката за блокирање на сметката на американскиот претседател Доналд Трамп, пренесоа светските агенции.

Back to top button
Close
Close