0_Web_AktualeBotëBotë.PortalSvet.Slajder

Fauçi: Vaksinimi i fëmijëve mund të fillojë në verë

Drejtori i Institutit Kombëtar Amerikan për Alergji dhe Sëmundje Infektuese, Entoni Fauçi, shfaqi shpresë se së shpejti do të publikohen të dhëna të cilat do ta mbështesin vaksinimin e fëmijëve më të rritur kundër koronavirusit.

Back to top button
Close
Close