BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Fauçi: SHBA-ja investon mbi tre miliard dollarë në zhvillimin e barnave antivirale

- SHBA-ja do të investojë 3,2 miliard dollarë për ta përparuar zhvillimin e tabletave antivirale kundër Kovid-19 dhe viruseve tjera të rrezikshme të cilat mund të shndërrohen në pandemi.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close