BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Fauçi: Bota do t’i kthehet normalitetit deri nga fundi i vitit të ardhshëm

Infektologu i shquar, Entoni Fauçi, drejtor i Institutit nacional amerikan për alergji dhe sëmundje, sot deklaroi se kthimi në normalitet mund të pritet nga fundi i vitit 2021.

Back to top button
Close
Close