Sport.SlajderФудбал

Фалсификувани билети за ЕП во фудбал се продавале на интернет

Фалсификувани билети за натпреварите на претстојното Европско првенство (ЕП) во фудбал, вклучувајќи и за премиерниот дуел на Олимпискиот стадион во Рим меѓу Италија и Турција, се продавале на интернет по цени од 196 до 3.500 евра.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close