0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeBallkanBallkan.PortalE përzgjedhurPolitikë

“Fajnenshel tajms”: Bullgaria bashkohet me grupin problematik evropian

Tensionet janë rritur më tej në javët e fundit ndërsa Bullgaria bllokoi hapjen e bisedimeve të pranimit të Maqedonisë së Veriut në BE, duke rritur frikën se ajo mund të bashkohet me Hungarinë dhe Poloninë në betejat e tyre të shpeshta me Brukselin dhe vendet anëtare të BE-së.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close