0_Maqedoni.Portal0_Web_Aktuale0_Web_Përzgjedhja e redaktoritBiznesBiznes.PortalBiznis.SlajderEkonomiMakedonija.SlajderUncategorizedVideo deklaratë

Fabrika e re LEAR në ZZHTI në Tetovë do të hapë rreth 1500 vende të reja pune

Në Zonën e Zhvillimit Teknologjik dhe Industrial në Tetovë u vendos sot themeli i një investimi të ri të përbashkët të kompanisë amerikane "LEAR" dhe "Normak Investment Group", e cila do të hapë mundësi punësimi për rreth 1500 njerëz.

Back to top button
Close
Close