ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Европските лидери потпишаа декларација по социјална средба на врвот

- Ова е историски момент, изјави португалскиот премиер Антонио Кошта, чија држава е домаќин и организатор на форумот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close