0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderПолитика

Европска агенда на премиерот Заев: Работни посети на Брисел, Мадрид и Атина

Претседателот на Владата на Република Северна Македонија Зоран Заев, од денеска започнува европска работна агенда која опфаќа работни посети на Брисел, Мадрид и Атина, информираат од неговиот кабинет.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close