Svet.SlajderЕвропа

Европол: Во заедничка акција запленети 352 украдени возила

Во заедничка акција на европската полиција и со поддршка на Европол, запленети се 352 украдени возила на пат кон крајната дестинација.

Back to top button
Close
Close