Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Европол: Ширум Европа идентификувани 249 потенцијални жртви на трговците со деца

Европол, заедно со полициите на 12 држави спроведе заедничка акција во Европа против трговијата со деца

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close