БалканБалкан.ПорталДописници Свет

Еврокомесарката за миграција и честиташе на Албанија за достигнувањата во безбедноста и миграцијата

Еврокомесарката за внатрешни работи задолжена за миграција, Илва Јохансон и честиташе на Албанија за постигнатиот напредок, особено во последната година, за прашања поврзани со правдата и внатрешните работи, безбедноста и миграцијата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close